Everything is possible
773 693 460info@audire.cz

Finanční poradce

Očekáváme:
  • Aktivitu a schopnost se naučit obchodním dovednostem
  • Komunikativnost
  • Zodpovědnost za vlastní výsledky
  • Uživatelskou znalost práce s PC- MS Office, Internet
  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělání
Pracovní náplň:
  • Dlouhodobý klientský servis
  • Analýza finančních potřeb a cílů klienta
  • Oslovení klientů
  • Pravidelné vzdělávání a osobnostní rozvoj
Nabízíme:
  • Bonifikační systém výrazně oceňující objem a kvalitu obchodní produkce navyšující příjem až o 100%.
  • Rozsáhlý nefinanční motivační systém
  • Kariérový a příjmový růst závislý výhradně na vlastních schopnostech a aktivitě
  • Komplexní počáteční zaškolení
  • Zázemí analytického týmu přímo na pobočce
  • Logistické zázemí servisní centrály a poradenských center

V případě zájmu zašlete svůj CV na níže uvedený e-mail:

fritscher@audire.cz